Meie tootevalikus on 8 erineva kuju ja võimalustega alumiiniumprofiili: Classic, Elegance, Prestige, Symphony, Master, Master Light, Exclusive ja Slim. Uksesisudena kasutame nii ühevärvilisi, kui puidutoonides melamiine, värvitud klaase, peegelid, bambuseid jne. Ainsana Eestis toodame puitlaudist jäljendavaid alumiinumsisuga liuguksi.

Erinevad liuguste profiilid varieeruvad nii kuju kui värvitoonide osas. Aegumatu ja soodne “Classic” profiil rõhutab uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm. Kitsas ent piisavalt jäik alumiiniumprofiil võimaldab valmistada liuguksi suurusega kuni 1200*2750mm.  Oma heade omaduste ja soodsa hinna tõttu on Classic profiiliga liuguksed leidnud tee ostjate südamesse ja on seetõttu enimmüüdud liuguksetüüp meie valikus.

Minimalistliku alumiiniumprofiiliga liuguks “Slim”, kus profiil ise jääb tahaplaanile ja esile kerkib vaid puhas peegel või klaaspind.

Vankumatult tugevaim profiil on aga “Exclusive”. Olles eestvaates 65mm laiune ja paksusega 42mm on ta omasuguste seas kindlalt tugevaim Eestis. Seetõttu soovitame Exclusive profiili  kasutada suuremamõõtmeliste liuguste puhul. Kõik liuguksed on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Alumiinumprofiiliga liuguste raami tooni valik: hõbe, valge, pronks ja uuendusena ka MUST. Lisaks on kõiki liuguste alumiinumprofiile võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.